Esileht » Aedlinna Uudised, Aktiivne » Teeme ära 2022 Muuga talgud

Teeme ära 2022 Muuga talgud

Maardu linnavalitsus, MinuMuuga2035, ELKS Maardu osakond ja Muuga Selts korraldavad Teeme Ära raames Teeme ära 2022 Muuga talgud.

Linnavalitsus organiseerib talgulistele prügikotid ja kindad, samuti konteineri jäätmejaama juurde ja võibolla veel kuskile. Et saaksime oma koduümbruse puhtamaks, on vaja muugakate panust.

1) Esiteks tuleb kaardistada prügi, mis talgupäeval kindlasti koristatud peaks saama. Selle tõmba omale Anna Teada äpp, millega saad teha pildi prügist, märkida asukoha ja saata teate, mis jõuab linnavalitsuse heakorraspetsialistini. Prügi peab saama kaardistatud hiljemalt 25. aprilliks, et linnavalitsus jõuaks vajalike ressursside arvestuse teha. Olgem aktiivsed kaasa lööma!

2) Jagasime Muuga 10 sektoriks. 5 sektori talgujuhid on olemas (Marion Bobkov, Kristy Sammul, Raul Savimaa, Jana Väälma, Margot-Helena Kasari), 5 sektorit vajavad veel talgujuhti. Sektorid on näha kaardil:
https://drive.google.com/file/d/1Wga8x5qwoO6FNG_SAzbeV3a8J_V3Wij4/view?usp=sharing
Nr 1 Maxima – vajab talgujuhti
Nr 2 – Raul Savimaa
Nr 3 – Marion Bobkov
Nr 4 – Margot-Helena Kasari
Nr 5 Sibulaküla – vajab talgujuhti
Nr 6 – Kristy Sammul
Nr 7 – Stella Lusmägi
Nr 8 Uus-Muuga – vajab talgujuhti
Nr 9 – Jana Väälma

Kui sinu kodusektor on talgujuhita, siis ole hea ja mõtle, kas saaksid selle piirkonna enda hallata võtta. Talgujuht osaleb ise aktiivselt talgutel ja jagab ka talgulistele kindad-prügikotid.

Nr 10 on Viimsi Muuga. Sealt kahjuks Maardu linnavalitsus prügi ei korista, aga tore oleks, kui kohalikud elanikud selle ka ette võtaksid, leiaks enda seast talgujuhi(d) ja suhtleks Viimsi vallaga konteineri ja/või prügi äraveo teemal.

3) Kõige olulisem – talgulised. Kui osaled talgutel koduümbruse korrastamiseks, siis palun pane ennast kirja siin:
https://forms.gle/zebuq3a5YCX9xget9
Nii saab linnavalitsus arvestada osalejate arvuga.
Talgujuhtide registreerimine on samuti samal vormil.

4) Korralduslik pool.
Muuga talgupäev toimub 07.05.2022 kell 11-15. Kell 11 on kogunemine jäätmejaama parklas, kus jagatakse vahendid. Kell 11.30 on iga sektori talgujuht on piirkonnas ja jagab vahendid neile talgulistele, kes jäätmejaama tulla ei saa/soovi.
Kell 11.30 on talgujuhid:
Nr 2 – endise MUUG, La Ferma, Gruusia köök parklas
Nr 3 – Kaldase tee ja Altmetsa tee ristmik
Nr 4 – Kreegipuu pst ja Ploomipuu pst ristmik
Nr 6 – Kirsipuu poe parkla
Nr 7 – lasteaia parkla
Nr 9 – Kallavere tee ja Muuga tee ristmik

NB!!! Talgupäeval linna poolt toodud konteineritesse võetakse vastu vaid talgute raames avalikust ruumist kogutud prügi. Oma isiklikku prügi saab igaüks jäätmejaama ära anda selle tavapärastel lahtiolekuaegadel ja vastavalt kehtivale korrale. Kes soovib talgute raames kogutud prügi ära viia oma auto ja/või käruga, peab auto margi ja numbri eelnevalt registreerima Margot-Helena Kasari juures (56643333 või margothelena.kasari ätt gmail.com). Registreerimata autodega prügi viimisel konteinerisse rakendub tavahinnakiri.