Esileht » Aktiivne » Veebruaris uued inglise keele kursused lastele

Veebruaris uued inglise keele kursused lastele

Helen Doron Early English Viimsi Huvikool kutsub lapsi vanuses 3 kuud kuni 14 aastat koos vanematega tasuta proovitundidesse Haabneemes, Heki tee 6-4 ajavahemikul 8-11 veebruar 2012.

Helen Doron Early English on spetsiaalne lastele inglise keele õpetamise meetod, mille aluseks on inglise keeleteadlase Helen Doroni poolt loodud kontseptsioon, mis toetub väikelaste võimele omandada suurel hulgal uut informatsiooni just esimestel eluaastatel  ja mis kujutab võõrkeele õppimist sarnaselt emakeele omandamisele.

Helen Doron Early English Viimsi Huvikool alustas tegevust teise HD meetodi järgi õpetava koolina Eestis 2009.aasta augustis. Täna kuulub kooli õpilaste nimekirja 80  last, kellest suur osa on meiega juba esimesest õppeaastast alates. Ka veebruaris ootame uusi huvilisi  meie tegemisi uudistama. Lastel aitavad keelemaailmas seigelda Veronika ja Ille, kes on läbinud spetsiaalsed õpetajate koolitused ning täiendseminarid kursuste läbiviimiseks Helen Doron meetodi järgi.

Metoodika põhineb lapse igakülgsel arengul – meie väikeste gruppide mängulistes ja vahvates tundides on palju muusikat, liikumis- , laua- ja rollimänge ning meisterdamist ja muud põnevat. Tunnid on inglisekeelsed,  ilma tõlkimiseta – seetõttu on kursused sobivad mistahes koduse keelega lastele. Õpetaja annab sõnadele-väljenditele tähenduse, kasutades hulgaliselt abivahendeid ja viies läbi erinevaid  meeli haaravaid tegevusi. Igapäevane kodune CD kuulamine aitab järjekindlalt korrata ja kinnistada tunnis läbitud teemasid. Alates esimesest tunnist õpime täislausetega suhtlemist, mis loob tänu toetavas õhkkonnas toimuvatele vaheldusrikastele tegevustele aluse lapse inglise keele kõneoskusele ilma pingutust ja kodutöid nõudmata.

Lisaks kümnele  järjestikusele põhikursusele pakume ka laste sünnipäevapeo pakette lõbusalt hariva inglisekeelse kavaga ja vaheajakursuseid. Tundi lapsi toetama on alati oodatud ka emad-isad, see on lapse ja vanema rõõmuküllane ja arendav kvaliteetaeg ning  tõeliselt väärtuslik kingitus lapsele kogu eluks!

Helen Doron Early English õppekava on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis –  lapsevanem saab koolituskuludelt  tulumaksu tagasi.

Kooli kohta saab lisainfot  www.helendoron.ee , viimsi@helendoron.ee, tel 53012360  ja Facebooki lehelt

Helen Doron Early English Viimsi Huvikool