Esileht » Aktiivne » 23.06.2018 Muuga jaanitule orienteerumismängu juhend – palun tutvu!

23.06.2018 Muuga jaanitule orienteerumismängu juhend – palun tutvu!

Jaanipäeval 23.06.2018, kell 12:00 saab alguse Lennula kinnitult Jaanitule orienteerumismäng – kui soovid osaleda, siis palun tutvu eelnevalt alloleva juhendiga!

 

Ühe- kuni kolmeliikmeliste võistkondade eesmärk on otsida Muuga aedlinnas kontrollpunkte ning vastata punktides olevatele küsimustele õigesti.

Rada läbitakse joostes või jalutades.

Läbitava teekonna pikkuse ja rajal viibimise aja saab iga võistkond ise valida, kontrollajaks on 1,5 tundi.

 

AUHINNAFOND 50€

 

VÕISTLUSKESKUS

Võistluskeskus asub Muuga Jaanitule platsil Lennula kinnistul:

PARKIMINE

Parkimine on korraldatud võistluskeskuse vahetus läheduses, järgi suunaviite.

NB! Ära pargi selleks mitte ettenähtud kohta.

ETTEVALMISTUS STARDIKS

Stardimaterjalide (kaart ja legendikaart) jagamine toimub võistluskeskuses.

Riietumisel arvesta ilmaga. Rajal on oluline keskendumine. Punktide läbimise arvestus toimub vastavalt legendikaardil märgitud numbrile. Õige valikvastuse number vastava kontrollpunkti (KP) numbri järel legendikaardil on punkti läbimise tõestuseks.

Ajakava

12:00              Võistluskeskus avatakse, võistlejate registreerimine, stardimaterjalide jagamine

12:15              Stardieelne info

12:30              Start

14:00             Finiš suletakse

  1. 21:30 Võitjate väljakuulutamine ja auhindade jagamine Muuga Jaanitulel

Tegemist on valikorienteerumisega jalgsi. Kokku on Muuga aedlinnas 10 kontrollpunkti, mis on numbriga tähistatud ja kaardile märgitud. KP asukohta on täpsustatud legendikaardil. Nii et KP leidmine ei tohiks olla raske. Iga KP-i läbimise eest on võimalik saada 1 väärtuspunkt. Vastates õigesti KPs olevale küsimusele ning märkides õige valikvastuse number legendikaardile KP järjekorranumbri taha. Õige vastuse number on KP läbimise tõestuseks. Tegemist on valikorienteerumisega – KPd võib läbida suvalises järjekorras.

Võitja saab maksimaalse punktisumma (10) vastates kõigile küsimustele õigesti ning läbib raja (ca 5 km) kaasvõistlejatest kiiremini.

Võistlejate arv ühes võistkonnas on 1 – 3. Soovitav varustus rajal – nutitelefon.

Ühe võistkonna kõik liikmed peavad startima ja finišeeruma koos. Võistkonnale jagatakse registreerimisel üks kaart ja legendikaart ning pliiats KP õige vastuse järjekorra valikvastuse numbri märkimiseks legendikaardile.

Starti hilinejad saavad rajale ka hiljem (kuni kella 13:00), aga stardiajaks arvestatakse kõigile võistkondadele sama (12:30).

Tähelepanu!
Palume võistlejatel olla rajal äärmiselt ettevaatlik! Autode- jalgrataste- jm liiklus toimib nagu tavalisel puhkepäeval.

Reeglite meeldetuletus

Rajal on kokku 10 kontrollpunkti. Võistlusel kasutatakse KP läbimise kontrolliks valikvastuse märkimist legendikaardile (tuleb tagastada finišis), ning legendikaardi tagastamisel fikseeritakse finišeerimise aeg. 

Peale võistlust

Võitjate autasustamine toimub Muuga Jaanitulel Singer Vingeri kontserdi vaheajal!

 

Mõnusat mängu!

Rajameister: Vahur Hollo, tel. 5523634, vahur49@hot.ee