Teema: Vee katkestused Muugal ?!

Koju jõudes avastasin, et vett ei ole. Esimese hooga vaatasime, et ega endal kuskil midagi uputama ei ole hakanud aga ei miskit kõik nagu tips-tops smile
Kuna Maardu Vee telefone vastu ei võetud, siis sai internetis 5 minutit uurimust tehtud ja tulemus siin:

http://www.maardu.ee/index.php?page=72& … ticle&

Ehk selliseid üllatusi võib veel tulla wink
NB! Info liikumine kergelt ärritab cool

Re: Vee katkestused Muugal ?!

Meil tuli eile õhtupoole kraanist sulaselget s##avett. Kraan purtsus, seega oli kuskilt midagi tehtud. Panin teevee keema ja hiljem avastasin, et vesi rämedalt must. Teepakk muudab veevärvust ka, seega ma ei tea mis minuga nüüd juhtub, kui sellist sitta jäin. Jubeeee
Kirjas jah, et Muugal midagi ei toimu, kuigi kraanist tuleb sitavett.....no ma ei tea, vihale ajab ikka küll!!!

Muugal oli eile veeavarii, sain lõpuks teada kui helistasin mobiilile, mis oli selle uudise juures märgitud.See trasside läbipesemine peaks käima ainult Kallavere kohta.

Kas seda vett ikka tohiks juua mis nad pakkuvad?
Täiesti pruun teine?!

Hetkel on Maardu veel puudu vist mingid paberid veeäri ajamiseks vms... no mingi jama on ühesõnaga.
ma jõin umbes pool aastat tagasi küll kraanivett, aga mingil seletamatul põhjusel öökisin ööpäeva jutti ja ma ei osanud sellele mingit lahendust leida, kui et süüdistasin vett, mida jõin. Peale selle läksin pudeliveele üle.

See on suht nahaalne ,et vee hinda tõsteti nii palju aga samas vee kvaliteeti pole ollagi...

Mis toimub? nüüd pea iga nädal vesi kord või kaks ära olnud. täna jälle. mitte ühtegi teadet katkestsute kohta pole (erinevalt energiast kes saadab kenasti ku varem lausa teate). nüüd tuli vesi tagasi ja jälle on kogu torus olnud saast minuni kandunud. huvitav kas kulub jälle paar kanti vett enne kui puhas vesi kohale jõuab? tuleb vist avaldus hüvitise saamiseks uuesti kirjutada

Täna sai jälle uued filtrid ostetud.
Kell hakkab 11 õhtul saama ja ikka tuleb täiesti pruuni vett
sad
Samas arusaadav et tegijal ikka juhtub, kunagi saab kaevandamine läbi.