1

(118 vastuseid, postitatud Ehitus)

kaia wrote:

MTÜ-d peavad otsustama, kas liituvad veega või ei. Kas oma ühistu on liitunud, tuleb ise uurida liikmena, juhatuse käest.

Liitumine on kohustuslik, kui vesi sisse tuleb - kuhugi ta peab ju välja minema. Kui kasutatakse kastmisvett, on võimalik panna välikraanile aias eraldi veemõõtja, öeldi. Seda arvestatakse siis eraldi, st ei lähe kanalisatsiooni kirja.

Kanalisatsioonitasu arvestatakse üldjuhul jah tarbitud vee järgi. St arvestiteta enam ei saa. Oli juttu, et Tallinna Vesi vaatab kõik arvestid enne ühendamisi üle, et veenduda arvestamise võimalikkuses. Samad näidud edastatakse siis kanalisatsiooni eest tasumiseks.

Lühidalt - ruum 101 Maardu Linnavalitsuses ja hr Jüri Pihlak on paroolid uurimiseks. Edastasin siin ise vaid info, mida kuulsin koosolekul.

  Ega see liitumine nii lihtne ei ole,kindlasti tuleb veel vaidlemist palju,sest olemasolevad veetrassid on MTÜ-de omad ja näiteks see ühistu kuhu meie kuulume on trasside maksumus ca.5-5,5 miljonit krooni-see on see raha mida meie oleme asutjaliikmetena ja hiljem kasutajatena liitunud sisse maksnud liitumistasudena,see on üks asi,teine asi kas ma ikka tahan ca.4 korda rohkem hakata kandi vee pealt maksma,kui püti tühjendamine kord kuus maksab 350 krooni.Piisavalt intrigeeriv.