1

(24 vastuseid, postitatud Muuga)

martin wrote:

Osa ongi juba freesasfaldiga pandud. Tundub olema sama tolm, mis meilegi pandi. Saab mudane värk olema.

Mudane ehk küll, aga ilma nende jubedate aukudeta.

2

(24 vastuseid, postitatud Muuga)

L2M wrote:

Käisin täna huvilas ja avastasin, et Altmetsa tee lõpu osas enne raudteed on ka tee jaoks kraav kaevatud, kuhu se ilus sile jala-rattatee kunagi pannakse. Huvitav oleks teada kas see lõik auto teest mis on ristist kuni raudteeni ja edasi natuke ka asfalteeritakse? Vastasel juhul ma tean küll mida mööda sõitma hakatakse....

Ja kui see lõik seal korda ei tehta hakkan ka tõesti kasutama just seda paremat varianti.

See asi ikka parasjagu segane siin ja sealpool Muugat.
Kust seda tõest infot küll saaks? Olen siin Maardust püüdnud midagigi ammutada, aga ikka sama tark nagu alguses. Kuna oman tööalaselt ka asutuse puurkaevu, siis tean, mis see puurkaevu omamine mulle aastas maksma läheb,kui jälle ei sobi tervisekaitsele üks ega teine proov. Juba need proovid maksvad ja siis erinevate filtrite paigaldamine, tööde teostamine jne. Kui teaks, et see filter on kõikvõimas, mida ma oma kogemustest ei usu, siis lisandub kindlasti neid makse ka hiljem juurde.

Ootaks seda sellisele aadressile piritakose@la.tln.edu.ee. Saaks siis ka mingi selguse ja küsiks oma kogujate käest ka.

Tahaks head nõu saada seoses vee- ja kanalistasiooniga liitumise kohta.
Meieni ei ole veel jõudnud mingit sellist teadet. kui palju liitumine maksma läheb? kui palju hakkab vesi- ja kanalisatsioon maksma? Äkki on meist siin keegi targem või oskab juhatada, kust infot hankida.
Meil siin Sibula külas käib aktiivne võitlus selle eest, et oma puurkaev alles jätta. Kuna see aga eeldab selle kaevu korrastamist ja rahade paigutamist sinna, siis kuidagi kahtlane tundus meile siine viimane palve igal perel maksta 150 eurot kuhugi fondi ( mitte kuskile arvelduskontole ?????),kogumine käib sularahas allkirja vastu. Isiklikult mulle selline tegevus ei ole kohe mitte hingelähedane, tahaks arveldada ikka nagu tehingute puhul see toimib. Vesi puurkaevust on muidugi soodsam ja nii me siin naabritega olemegi veidi segaduses.

Meie Altmetsa tee lõpp enne rauteed on samuti nagu kuumaastik. Kuna kogu tehnika seal igapäev parkimis- laoplatsile vurab on tee nende poolt lõhutud. Olen isegi härrastega ühendust võtnud, aga muudatusi ei näe. Raudteed on ilmselt varsti juba ohtlik ületada.

7

(23 vastuseid, postitatud Muuga)

L2M wrote:
yy wrote:

aga L2M täna sa Muugal veel ei ela nagu ma aru saan ehk siis sa oled kursis et selline pikk maa bussipeatusi on. mina näiteks olen kahe käega vastu kui buss peaks mööda ploomipuud sõitma hakkama, seda selleks et ise elan seal tee ääres. aga noh eks ühe õnn ole teise õnnetus. aga nii palju ka ma aru olen saanud Maardu linnast siis hea et ta üldse maardu sildist kaugemale sõidab sest sealt maalt ka Tallinn lõpeb ja selle eest Maardu maksab päris korralikult et ta selle väiksegi ringi teeks.

Kahjuks või õnneks tean seda mis tähendab busside liiklus maja ligidal ja  tean ka mida tähendab iga päev kulutada 60 minutit bussile ja tagasi tormamiseks. Jah ma mõõtsin (käisin jalgsi) pea esimesena kohe ära väite poe ja bussipeatuse ligiduse kohta minu maalapist. Kahjuks se ei vastand tõele nagu oli maakler kirja pand.
Se eelnev tekst on mu pisikene mõttevälgatus mis ei ole ettenähtud vastuvõtmiseks. Mina isiklikult saan hakkama.. hetkel ja loodetavasti ka hiljem. Sõidan autoga siia sinna ja kirun seda aukliku teed mis mu riksat lammutab smile Aga mis siis saab kui enam ei saa hakkama hmm.  Jalg tönts, autot pole (või enam ei tohi sõita), lapsed kaugel ja külas ei käi, buss kaugel ja pood veel kaugemal... Selle peale ei mõtle keegi.

Ka mind huvitab see Altmetsa tee ühendamine  Põhjaranna teega. Siis ehk lootus ka selle ühistranspordi saamisega. Ehk saaks siis midagi siis meie poole liikuma. Õnneks kooliga saab järgmisel aastal ühele poole ja  see mure murtud. Seni olen naabrivanakesi ka aidanud jõudumööda poodi ja tagasi. Oli küll aegu, kus mõtlesin, et lapse pärast tuleb siit ära kolida, aga hakkama sai selle kõndimisega. Tunnen praegu kaasa vanematele,kelle lapsed peavad seda teekonda siin läbima. Saime tunda igasugu ekstreemsusi!!!!!! Vanadusele ja töntsile jalale veel ei taha mõelda, ehk siis ikka elukene veidi parem.

8

(23 vastuseid, postitatud Muuga)

Ka Sibulaküla elanikke huvitab, millal meie kandis on planeeritud tänavavalgustus?

9

(24 vastuseid, postitatud Muuga)

Ka mina ühinen eelkirjutajaga. See hais on minu arust eriti viimasel ajala tugevnenud. Sõidan iga päev mööda Altmetsa teed ja koduõues on ka üsna tugevalt tunda.

10

(24 vastuseid, postitatud Muuga)

Uurisin ka seda plaani ja see haisuterminaal tuleb juba tõesti varsti koduõuele. Eriti nende õuele, kes seal Altmetsa tee ääres elavad. Aga, kas meid kusagil ka kuulatakse...seni ju muugalaste arvamust pole küsitud.

11

(8 vastuseid, postitatud Muuga)

Mul tekkis siin ainult üks küsimus. Kas keegi on ka mingit politseiautot või patrulli meie kandis õhtuti liikumas näinud? Mina isiklikult ainult Altmetsa teel mehi põõsas kiirust mõõtmas, rohkem minu silm neid kohanud pole. Seda, et narkomaanid meil ringi liiguvad, on paljud rääkinud ja mulle tundub, et see on üks suur probleem.