1

(0 vastuseid, postitatud Muuga)

tule!

http://talgud.teemeara.ee/events/muuga-korda-2017

2

(0 vastuseid, postitatud Muuga)

07. mail kohtume Muuga traditsioonilisele Teeme ära talgutele. Pane ennast kirja: http://talgud.teemeara.ee/events/muuga-korda      lol

3

(3 vastuseid, postitatud Muuga)

Tere,

sain ka ise sellise vastuse enda pöördumisele. Kuna oli ka kirjutatud, et asi on kooskõlastatud Maardu LVga, siis kirjutasin ka Guidole- vastust temalt oodata on muidugi suht mõttetu. Seega sai tehtud ka kõne, kus ütles, et olen ainuke sellise murega pöörduja ning kui tuleb piisavalt palju pöördumisi, siis äkki-äkki....

Maili kohta ütles küll, et kes neid jõuab lugeda!!!!!!!!! Mõnus suhtumine!?

Ebameeldiv on see, et eramajaomanikke kohaldakse kui sunnismaiseid- miks ei võiks kortermajade suurkonteinerite tühjendamine toimuda nädalavahetuseti...

4

(30 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Raits, helista Jaanusele st Hevimehele ja küsi, ma ka ühel maaniidukil sõitsin võlli kõveraks, tegi korda.

5

(0 vastuseid, postitatud Muuga)

Tere,

2. mail toimub juba traditsiooniks saanud Teeme ära- olete oodatud registreerima ja osalema!!!!!

http://talgud.teemeara.ee/events/muuga- … apaev-2015

Maardu organiseerib konteineri jäätmejaama, lisaks siis prügikotid ning mummulised kindad, kokkulepe on kohalikega kolme auto ja järelkäru osas- tänud, aktivistid!

6

(6 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

uus pakkumine: https://www.minuvalik.ee/ee/deal/0347166576/

7

(6 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

leidsin pakkumised.ee lehelt: http://www.pakkumised.ee/index.php?act= … egory_id=0

äkki keegi proovib ära:)

8

(4 vastuseid, postitatud Muuga)

vintraud, paluks viisakust! See on siiski foorum, kuhu võid enda murega jne  pöörduda. Jah, Muugal on rebased, põdrad jne, tore- loodus!!!! Mina küll ei lugenud positusest välja, et andre oleks kuidagi vingunud ja virisenud..


ja, tere tulemast, Muuga foorumisse!!!

9

(12 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

kadri wrote:

mul on käokinga ja pojengi,  tahan oma püsikupeenrad ringi teha - kas keegi soovib?


Kadri, mina oleks huvitatud pojengidest!

10

(2 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

tere,

põhi olemas, millal sul vaja (asub Viljapuu pst-l). Minu nr 56156781

11

(4 vastuseid, postitatud Ehitus)

Kirjeldus muidugi kõikeütlev:)

Eks pöördu siis mõne püssiplaadist mööblitegija poole:)

Sepistega sobib ka punane tellis, meil köögimööbel sellest, lisaks siis tasapinnad vineerist, veinikastidest riiulid jne...

Kui reklaamida, siis suurepärast puitmööblit teeb Paide ettevõte Trewood.


...muideks, tahaks seda kõige lihtsamat minimalistliku kujundusega puuresti- kas tood koju ka kätte?

12

(1 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Ain, võtaks need kivivillad!

13

(9 vastuseid, postitatud Muuga)

lihtne küsimus: kui muudan sissekirjutust ning saan lapsed soovitud kooli sisse, siis ei oma ju hiljem tähtsust, mis linna sissekirjutust omavad- omavalitsus maksab ju koolikoha eest ning keegi ju last koolist välja arvama ei hakka?

Saan aru, et paljudel on nö pikem perspetiiv, sest nö teine laps koolikohustuse või lasteaiaga ootamas ning ei viitsita edasi-tagasi jändamisega tegeleda, kui samas muud põhjust ju pole?!

14

(9 vastuseid, postitatud Muuga)

Neile, kelle lapsed Pirital, Lool või ka KSGs käivad, kas omate siis vastavat sissekirjutust või teeb Pirita ja Loo kool ka erandeid?

Mõtlen just sellele, kuhu end siis õigel ajal sisse kirjutada ning kas seda on ikka vaja!

15

(9 vastuseid, postitatud Muuga)

Tere,
uurin, kuhu kooli enda lapsed panna plaanite. Samas võiksid vastata ka teised, kes juba valiku on teinud- plusse ning miinuseid.

Ise arvan, et Pirita kooli lastel Muugalt kõige mugavam minna, samas pooldaks hoopis Püünsi Põhikooli- samas sinna transport koolibussi näol vist ei käi. Nüüd avati ka Randvere kool, kuid sinna ka lapsel raske liigelda.

Siis on valikus ka kesklinna koolid, kuid taas raske esimesel poolaastal transporti korraldada....

Kuna aega otsustamiseks vaid ca 3 kuud, siis ootaks arutlust!

16

(3 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

http://www.muugaaedlinn.ee/foorum/viewtopic.php?id=237

kaubik on punast värvi!

18

(8 vastuseid, postitatud Ehitus)

Igor, telefon 5011039

Hinnad võivad erineda, kui helistab venelane või eestlane (vähemalt kunagi oli nii, seekord palusime kohe venelasel helistada).

Ootaks ka tagasisidet, mis hinnaga Igor Teile pakub:)

19

(8 vastuseid, postitatud Ehitus)

Käes kevad ja aeg labidas maasse lükata, sellega seoses küsimus, kust tellida soodsaimalt killustikku (fraktsioon 8-16) ja korralikku ehitusliiva?

pool teksti kadus kuhugi ära..

Aga enda kodustatud autojuht Igor pakkus 10 tonni kildu 180.- ja liiv 110.-

Lugedes Ekursi postitust, siis tundub igati ok hind?

20

(99 vastuseid, postitatud Muuga)

Keskonnaameti vastus:


Vastus kaebusele korraldatud jäätmeveo järsu hinnatõusu kohta
Maardu linna jäätmeveopiirkonnas


Lugupeetud proua Luts


Esitasite Keskkonnaametile kaebuse seoses korraldatud jäätmeveo hinna märkimisväärse tõusuga Maardu linna jäätmeveopiirkonnas (150 liitrise jäätmekoti äraveo teenuse puhul) ning palusite antud teemal Keskkonnaameti vastust.

Märgime, et korraldatud jäätmeveo hind sõltub sellest, millised on korraldatud jäätmeveo riigihanke hankedokumentides sätestatud tingimused ning millised pakkumused riigihankel esitatakse. Jäätmeseaduse § 67 lõike 4 kohaselt esitatakse korraldatud jäätmeveo riigihanke hankedokumendid enne riigihanke algatamist seisukohavõtuks Keskkonnaametile, kes vajaduse korral esitab kahe nädala jooksul hanke¬dokumentide kättesaamisest arvates ettepanekud hankedokumentide täiendamiseks või muutmiseks.

Maardu Linnavalitsus esitas enne riigihanke algatamist korraldatud jäätmeveo riigihanke hankedokumendid Keskkonnaametile seisukohavõtuks. Keskkonnaamet esitas arvamuse Maardu linna korraldatud jäätmeveo riigihanke hankedokumentide kohta 27.06.2012 kirjaga nr HJR 8-2/12/15839-2. Samas märgime, et Keskkonnaamet kontrollib, et korraldatud jäätme¬veo riigihanke hankedokumentides oleksid kajastatud kõik jäätmeseaduse § 67 lõikes 3 välja toodud punktid ning et hankedokumentides sätestatu ei oleks vastuolus jäätmeseadusega. Jäätmeliigid, millele kohaldatakse korraldatud jäätmevedu, veo-piirkonnad, vedamise sagedus ja aeg ning jäätmeveo teenustasu suuruse määramise kord kehtestatakse jäätmeseaduse § 66 lõike 4 kohaselt valla- või linnavolikogu määrusega.

Seega kontrollib Keskkonnaamet, et esitatud korraldatud jäätmeveo riigihanke hanke-dokumendid vastaksid jäätmeseaduses sätestatud nõuetele, kuid jäätmeveo teenustasu suuruse määramine, jäätmeveo aja jms tingimuste määramine on siiski kohaliku omavalitsuse, antud juhul Maardu Linnavalitsuse, pädevuses.

Järelevalvet kohaliku omavalitsuse tegevuse üle teostab maavanem, samuti on kohaliku omavalitsuse haldusakte võimalik vaidlustada halduskohtus halduskohtumenetluse seadustikus sätestatud korras.


Lugupidamisega


/Allkirjastatud digitaalselt/


Allan Piik
Juhataja


Görel Grauding 674 4826
gorel.grauding@keskkonnaamet.ee

21

(24 vastuseid, postitatud Muuga)

Üleeile käidi ka Õunapuu pst äärde jalgrattatee märke maha tagumas...

22

(10 vastuseid, postitatud Muuga)

Kaido: Tore lõhn, lapsed oksendavad. Loodame, et tuul pöördub. Keskkonnaamet ütles, et te teate isegi, et se tuleb sadamast. Tegin kõne sinna 0.00.
Sealt öeldi, et pole esimene sellelt tänavalt. Värvilisi unenägusi koos kerge keemiaga (tasuta käes). Seltsimehed, varuge hapnikku, vett, kannatust ja ibuprofeeni.

23

(99 vastuseid, postitatud Muuga)

aga naljakamaks läheb: kirjutasin 6ndal RagnSellsi, et minu graafik muudetaks ning 28päevane vedu algaks 9ndast.

Kuna paari päevaga vastust ei saanud, helistasin klienditeenindusse. Esimene klienditeenindaja ütles, et ainuke võimalus on tellida lisatühjendus ja kogu lugu.

Hetk hiljem lubas aga juba teine klienditeenindaja lahkelt, et alustame siis 9ndast ja esasi siis 28 päeva, Lubas saata ka uue graafiku.
Seda kahjuks ei juhtunud.

Olin siis hoolas ja tõmbasin siiski 9ndal prügikasti tänava äärde ja kui prügiauto krundist tagurdades mööda sõitis, ise küsitleva pilguga kasti vaadates, pöördus ta paar minutit hiljem minu krundi juurde tagasi ja prügiautojuht uuris, kas nad peaks minu kasti ka tühjendma.

Õnneks oli minu vene keelt kõnelev naabrimees mulle abiks ning hetk hiljem tühjendati ka prügi TÄIS kast.


Täna sain RagnSellsist uue veograafiku asemel huvitava kirja:

Täname, et olete pöördunud Ragn-Sells AS-i poole.Käisime teenust
ostamas
vastavalt Teile edastatud graafikule 09.03.13, kuid autojuhi väitel oli
konteiner tühi kell 9.45

Lugupidamisega

Mari Altement

24

(2 vastuseid, postitatud Muuga)

minu hoov on korras:), aga uue sauna võiks küll ehitada:), kas just ühe päevaga valmis saab, aga võiks ju üritada??? Hea plaan, eks! Andke siis teada, palju tulijaid on, tean materjalid õigeks ajaks ära tellida ja vundamendi juba valmis valada.

25

(99 vastuseid, postitatud Muuga)

ei tea, kas oleme siiski pisut kannale suutnud astuda, sest Maardu nädalakava lugedes, leidsin sellise info tänase kohta:  Teisipäev 26.02.2013

    10.00– toimub nõupidamine „Korraldatud jäätmevedu Maardu linnas