Pakkumine pole enam aktiivne smile

http://s29.postimg.org/jy66sdwsz/ratas.jpg

2

(8 vastuseid, postitatud Muuga)

RIIGIKOHUS: JÄÄTMEVEO TEENUSEGA LIITUMISE REGULATSIOON ON PUUDULIK

http://www.riigikohus.ee/?id=1427

3

(17 vastuseid, postitatud Muuga)

Milline on huvi muuga elanikel, et aedlinnas oleks perearst olemas? - Mul kui elanikul on huvi olemas.
Kus sa praegu arsti juures käid? - Tallinnas sadama kandis.
Kas sa oled rahul? - VÄGA rahul. Kauge, kuid ülihea arst.
Kas me vajame aedlinna perearsti keskust? - VAJAME!

Nii ongi. Eile maha lõigatud elupuuladvad, ca 1.5 meetrit pikad, kaharad. Väga palju smile
Ehk on huvitatud keegi, kes oskab ja tahab neist midagi teha (pärjad, seaded vms).

Asuvad Tilli teel. Ise kohale ei too.
Kontakt 56 649 819

Leping Loomade Hoiupaigaga on kiiduväärt asi iseenesest. Kui aga kodanik, kes püüab aidata nii kogukonda kui looma (jah, ei ole last hammustanud ohtlik peni, vaid kõigest külmunud ja nälgiv ning ilmselt ohjeldamatult sigiv hulkurkass), siis tuleb taluda huvitavat suhtumist hr Liisma poolt, kelle nõusolek on loomapüüdjale kohalesõitmiseks vajalik.

Sarnast suhtumist sain tunda täpselt aasta tagasi, kui üritasin oma last kohalikku kooli käima saada. Tookord kuulsin linnavalitsuse ametnikelt, kuidas ÜHE lapse pärast ei hakata koolibussiliini muutma. Täna kuulsin hr Liismalt, kuidas ÜHE kassi pärast loomapüüdja ei pea kohale sõitma. Kui koolibussiliiniga enne sügist (lapse kooliprobleemi nii kaua edasi lükata ei saanud ja selle lahendasin Maardu linnale negatiivselt) lõpuks tegelema hakati, siis loomapüüdjale kauplesin loa välja kiiremini.

Tundsin, et olin käitunud valesti, kui olin üle kuu aja akna taha ilmuvat külmast ja näljast lõdisevat kassi süümepiinadega toitnud ja viimaks toiduga tuppa meelitanud, et püüdja asjata kohale ei peaks sõitma. Lisaks pühapäeval, kui mulle teadmatult püüdjal tööpäevagi pole. Kahjuks ei aidanud pakkumine ise loom hoiupaika viia. Püüdja sõnul looma nii vastu ei võeta. Kuna loom on metsik ja üleöö pidamiseks talle majas kohta ei leidu, tuleb loomapüüdja täna siiski kohale. Tema suhtumine ja suhtlemine olid korrektsed. Kui arvate, et kunagi veel Muuga hulkurloomade pärast telefoni haaran, siis eksite.

Olen Maardu linna kodanik olnud kolm aastat, kuid LV on olnud siiani minu jaoks kasutu koht. Ega siis ÜHE maksumaksja pärast veel end nikastama ei pea...

Tilli tee sai täna mingi asfalti meenutava katte. Ja oli see tee enne kitsas mis ta oli, aga nüüd ... Aeg õppida autoga kahel rattal sõitma ... sad sad Sibula teel sama kamm.

7

(118 vastuseid, postitatud Ehitus)

MTÜ-d peavad otsustama, kas liituvad veega või ei. Kas oma ühistu on liitunud, tuleb ise uurida liikmena, juhatuse käest.

Liitumine on kohustuslik, kui vesi sisse tuleb - kuhugi ta peab ju välja minema. Kui kasutatakse kastmisvett, on võimalik panna välikraanile aias eraldi veemõõtja, öeldi. Seda arvestatakse siis eraldi, st ei lähe kanalisatsiooni kirja.

Kanalisatsioonitasu arvestatakse üldjuhul jah tarbitud vee järgi. St arvestiteta enam ei saa. Oli juttu, et Tallinna Vesi vaatab kõik arvestid enne ühendamisi üle, et veenduda arvestamise võimalikkuses. Samad näidud edastatakse siis kanalisatsiooni eest tasumiseks.

Lühidalt - ruum 101 Maardu Linnavalitsuses ja hr Jüri Pihlak on paroolid uurimiseks. Edastasin siin ise vaid info, mida kuulsin koosolekul.

8

(118 vastuseid, postitatud Ehitus)

Minul puudub ajus üldse osa, mis mõikaks truupe ja sadeveekraave, kuid 27.11. koosolekul, kuhu kõigil oli võimalus tulla, räägiti ka neist.
Lubatust kõrgemale säetud truubid lubamatult kinniaetud kraavides tuleb krundiomanikul oma vahenditega projektikohaselt tagasi ehitada.
Sadeveekraavide värk polnud aga abikõlbulik ja jäeti vee- ja kanalisatsiooniprojektist seetõttu välja ning tuleb eraldi projekti ja teemana kõne alla.