1

(0 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Kas keegi lumekoristusega ka tegeleb? Muidu oleme ise hakkama saanud, kuid sel aastal oleme väga hädas.
Oleks vaja katused puhtaks teha ja käiguteed sisse kaevata. Aias ruumi on, et lumi ladustada nurka. Palun pakkumised sönumitesse.

Tänan, lumi koristatud katustelt cool

2

(0 vastuseid, postitatud Varia)

Paar nädalat tagasi ilmus meie uksele tumehalli kasukaga köuts. Selge, et olnud kellegi kodukass. Kas on kellegi oma vöi teab keegi, kellele kuulub? Loomakesest kahju aga siia ta jääda ei saa.
http://s16.postimg.org/htv7mq3dd/20151211_065938.jpg

3

(0 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Metall, pruuni värvi, sees riiv, tavaline lukk. Hind 40€. Uks Muugal.
55596555
http://s16.postimg.org/9wj2b3uhd/DSC_0102.jpg

4

(0 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Müüa niiduk, mida kasutatud paar aastat. Nüüd viimane aasta seisis kuuris. Mootor ja rattad terved, korpus roostes ja vajab remonti. Hind 40€. 55596555
http://s10.postimg.org/lgp9p75et/DSC_0098.jpg

http://s13.postimg.org/6pt0tuklv/DSC_0097.jpg

5

(0 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Müüa niiduk, mida kasutatud paar aastat. Nüüd viimane aasta seisis kuuris. Mootor ja rattad terved, korpus roostes ja vajab remonti. Hind 40.-

6

(102 vastuseid, postitatud Muuga)

hetkel tele2 3G telefonis on bing 50ms, downl 5,20 ja upl 3.06
4g arvutis bing 75, down 34,77 ja up 9.59

7

(102 vastuseid, postitatud Muuga)

võta proovida sideoperaatoritelt, sest Muugal nett väga palju paranenud. Ise kasutan Tele2 4g ja tuiskab hästi. Kuna uus mast püsti, siis tegelikult Tele2 3G ka korralikud kiirused

8

(0 vastuseid, postitatud Ehitus)

Vajan ka asjatundlikku meistrimeest, kes tunneks põrandakütte hingeelu. Termostaat räägib üht ja põranda soojus teist.
Tänan, korda sain

Vot ma rumal ei näe seal midagi ahvatlevat. Tasuta transport on ainuke asi ja selle nimel ma KK küll valmima ei hakkaks.

Mulle? Meie valisime kodus enne 16.10 ja valisimegi oma erakonda, keda igakord valinud oleme. Samas mind tegi kurvaks see, et nendest polnud midagi kuulda.
Kes valisid KK? Paar postitust allpool kirjutab Yloka kellegist H. Moorist. Ja kuhu erakond ta küll kuulub?

Ahto who?
Tõesti polnud kedagi valida

12

(99 vastuseid, postitatud Muuga)

No Maardu LV ei saanud ikka üllatunud olla, lihtsalt Hr.Tsugart tegi üllatunud näo . Päev peaks ju ka nende lepingutes kirjas olema. Või ei oma see tähtsust? Lihtsalt vedage, millal tahate? Ma rumal inimene ei tea muidugi tähtsatest lepingutest midagi.

13

(99 vastuseid, postitatud Muuga)

Oot, Liisma teadis väga hästi, et vedu toimub laupäeviti ja teadis ka seda, et Muuga rahvale see ei sobi. Nüüd oli üllatunud?

14

(99 vastuseid, postitatud Muuga)

Kas keegi oleks nii tore ja kribaks pärast siia ka, mida räägiti. Olen kahjuks tööl ja osaleda ei saa.

15

(1 vastuseid, postitatud Muuga)

kuulsin kunagi, et kohalik restoran-baar.

16

(5 vastuseid, postitatud Muuga)

Las Maardu omad tulevad puhastavad ise nüüd neid Merko solberdisi, mida kraavideks kutsutakse.

17

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

No ei ole kõigil päris krundipiiril. Meil nt pea meeter piirist, seega pean ka üldkasutavad aiatagust kaevama.

18

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

Ma ei arva, et TV peaks ühendama. Ma ühendan ise ja see ongi minu kulutus aga milleks projektid, digitaalsed teostusjoonised ja muu. Paak on maas  st majast tuleb toru paaki, sealt pean edasi suunama TV omasse. Vastavalt sellele sai ka liitumiskoht märgitud projektile.
Minul ei ole huvi saada tsentraalset kanalit kui see mulle nii palju maksma läheb.
Küsimus aga oli, et kas on saadetud mingi teatis, et nüüd saab liituda?

19

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

Kas ma pean hakkama nüüd jooksma ametite vahet või tuleb mulle koju ikka mingi teade millal ja kuidas saan liituda, mis tingimustel jne. Saan aru, et ehitusega on kõik ühelpool ja meile jäetaksegi need umbes kraavid ja solgitud aiatagused.
Küll räägitakse projektidest, küll veemõõtjate vahetustest. Projekti peal liitumiskoht kirjas, veemõõtja pani Maardu Elamu 10a tagasi. Millised soodustingimused kui iga liigutus maksab? Tuttavale tuli kiri koju liitumise kohta, mulle mitte midagi. Kas teile on tulnud mingi teatis?

20

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

Kas on mingi tähtaeg kui kiiresti peab liituma ja torud ühendama?

21

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Kulla YY, Ploomipuu pst. ei ole kõrvaltänav. See on lai puiestee, mis ühendab Altmetsa teed ja Õunapuu pst. Kui mul vaja Maardust sõita Altmetsa ja sealt edasi Vana-Narva mnt., siis millist marsruuti ma peaks siis kasutama? Mina elan nt Orasheinas, mis tuleb Altmetsast alla ja kui ma tahan Õunapuu pst kaudu sinna minna, siis pean sõitma Hellerheinast ja siis keerama Orasheina ja sealt veelkord oma majani. Tänan ei. Hellerheina on pigem kõrvaltänav ja kus ma nüüd tean, kas ma sealtki sõita tohin? Äkki seal ka keelajad-lubajad? Ja olgem ausad, Ploomipuu on ju pea 2 korda laiem kui tõelised kõrvaltänavad.
Ploomipuus ja ehk 50 km/h aga tõelistel kõrvaltänavatel, kus laiuseks alla 3m, ei tohiks kiirus olla rohkem kui 30 km/h. Alles paar päeva tagasi käisin külas ja pidin sinna sõitma mööda Ploomipuud. Sõitsin sipa üle 35 ja mulle vilgutati tulesid taga, et eest kaoksin.

22

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Mina ei taha suuremat maamaksu maksta ja tundub, et Edgar on vist ikka igavene :-)Nii Maardul kui ka Tallinnal omad head ja vead.
Teed aga tehaksegi nii kitsaks. Küsisin ka kui meile tehti, et miks selle liiva asemel ei võiks freesi puru panna ja tee korralikuks teha, siis kehitati õlgu. Kõik teed Muugal nagu kitsekeeled ja see veel põhjuseks, miks peab kiirust vähendama.

23

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Kunagi koguti allkirju, et Tallinna alla minna, kuid midagi sellest välja ei tulnud ja ma ei mäleta isegi, miks.
Samas kui Tallinna alla läheksime, kas siis oleksid asjad paremad? Kas meile pöörataks rohkem tähelepanu? Ei usu.

24

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Paremakäe reegel ei toimi ju olenemata palju juhil staaži on või ei ole. Mis toimub Muuga tänavatel? Kihutatakse risti-põiki. Kellele auto armas, see laseb ka läbi olenemata õigusest.
Sellele paremakäe reeglile ma küll lootma ei jääks, vaid ikka pigem piiraks kogu kiirust.

25

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Neid puid oleks pidanud rohkem maha võtma. Nt Orasheinast välja keerates olen poolel teel, enne kui näen paremalt tulijaid. St kui keegi rattaga kiiresti tuleb, siis ma sõidan põhimõtteliselt talle ette. Ja nii need õnnetused juhtuvadki.
Post tänava nimega pandi aga puude alla peale kergliiklusteed st seda ei näe keegi enne kui just seisma ei jää ja otsima ei hakka. Milleks see seal enam?
Kurvaks teeb see, et kihutavad ka need, kel endil väikesed lapsed samal tänaval ratastega sõidavad. Nad võiksid ju eriti ettevaatlikud olla...