1

(17 vastuseid, postitatud Ehitus)

Ilmselt väheke vara asjale mõelda.Vaevalt sa projekti jaoks tehnilisitingimusi veel lv-st saad.Peatrassid on ju alles ehitamisel.

2

(17 vastuseid, postitatud Ehitus)

Kas mõtled paaki paigaldada või mõtled uue veel rajatava trassiga liitumist?

LV käest ju keegi meist vett ei osta,asja võiks ikka kontrollida teenuse pakkuja lehelt.
Kuidas ei olnud paanika kui Facebooki tehti kiirelt leht ja ka delfi rahvahääles külvati paanikat täiesti valede andmetega.
Lisaks järelepärimine konkurentsiametist.

Selle asemel, et paanitseda võiks natuke enne uurida. Ei maksta praegu ega ka alates 01.10.2011 Muugal abonenttasu m3 järgi. Võtke ja vaadake mõnda enda varasemat Tallinna Vee arvet. Facebookis võiks ka uued hinnad ära parandada õigete vastu, seal ju praegu täielik jama.

5

(12 vastuseid, postitatud Muuga)

No sellest oleks võinud alustada et nad uluvad ja on näljas.Sama saatus ootab looma sellegi poolest lõpuks,aga ega sellisel piinamisel ka mõtet pole.

6

(12 vastuseid, postitatud Muuga)

Mida sa siis taotled?Kui omanik pole senini aru saanud siis ei aita tema trahvimine ka.Ilmselt saavutad lõpuks selle,et loom magama pannakse.

7

(118 vastuseid, postitatud Ehitus)

Veega liitumiseks oli vaja tellida projekt maksis ca 2000.- eeku ja olid tüüp tingimused.Hiljem selgus,et projektis nüidatud ühendused ei ole samad mis päriselus tehakse.Ilmselt tuttav teema kõigile kes on liitunud endise Maardu Veega.
Sama kindel on ka see,et kanali puhul tuleb maksta projekti eest vastasel juhul sa oma toruotsa trassi ühendada ei saa.

8

(118 vastuseid, postitatud Ehitus)

siis on ju imelihtne tahad liitud ei taha ei liitu.

9

(118 vastuseid, postitatud Ehitus)

maret53 wrote:

Kummaline, et Maardu pool on Viimsi vald.. peaks ju ikka Maardu linn olema... see selleks

Kui meil töömees mõõdistamas käis, siis tema sõnul oli kanalisatsiooniga liitumine ca 20 000 krooni... mille peale ma tõsiselt vihastasin, et alles me hakkasime maja ehitama ja liitusime veega (maksis 18 000kr migagi + omal kulul  krundi piiril ehitamine 3500kr + paak paigaldusega ca 16 000kr) ja nüüd veel  20 000 krooni kanalisatsiooniga liitumine (järelmaksu võimalusega), tundus lausa uskumatu... põhimõtteliselt rahalises mõttes teeks sama välja, kas maksta järelmaksuga liitumistasu igakuiselt või jätta olemasolev kogumispaagi süsteem ja puhastada kogumispaaki igakuiselt...

kui aga vastab tõele, et liitumistasu ei ole ja tellijal jääb tasuda ainult krundile ehitamise kulud, siis võiks asja juba tõsiselt kaaluda.... vastasel juhul arvatavasti mitte! neutral

kui sa tahad oma maja valmides ka nn.vasuvõtta siis pole sul pääsu tsentraalsest kanalist,see on kohustuslik.