1

(0 vastuseid, postitatud Varia)

tahaks mõni õhtu nädalas kodu lähedal midagi teha - joogatada, näiteks. Kas keegi teaks mõnd rendiruumi, kuhu oleks võimalik treener kutsuda ja mis peamine - kas muugal oleks meil inimesi, kes tahaksid ühineda, et koos maksta treenerile ja pisku ka ruumi eest?:)

2

(0 vastuseid, postitatud Muuga)

Täna öösel (12.05) või varahommikul teleporteerus läbi aia koer. Reageerib nimele Honda. Pigem kartlik. Kui kellelgi õnnestub kätte saada või kasvõi vilksamisi näha, andke märku. Tänan ette. Tel: 5282567

Kui pere läheb näiteks paariks nädalaks suvel reisile ?

4

(1 vastuseid, postitatud Muuga)

KOER KODUS!!!

5

(1 vastuseid, postitatud Muuga)

Meie Siberi husky pani värava vahelt plehku. Kadunud alates eilsest (esmasp) õhtust. Koer reageerib nimele Honda. Palun helistage, kui juhtute nägema. Koer ei hammusta ega ole ohtlik juhuks,  kui keegi soovib aidata ja kinni nabida. Minu tel: 5282567!

6

(12 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

mul on käokinga ja pojengi,  tahan oma püsikupeenrad ringi teha - kas keegi soovib?

7

(3 vastuseid, postitatud Muuga)

See Põlvkondade maja oleks küll tore algatus Muugal. Huvitav, millal see võiks siin avatud saada? Võib-olla siis tuleks ka rohkem elu Muuga elanikesse. Sooviksin käia Muugal mõnes treeninggrupis - nt. joogas vms. Hea oleks kodulähedane koht. Samal ajal võiksid väiksed lapsed mõnes sama asutuse ruumis hoiul olla, kus nad saaksid joonistada vms.

Jõudsin sündmuskohale pool minutit hiljem - koer ründas ka minu last. Jope katki, jalg paistes, teisel lapsel seljal muljumisjäljed. Lapsed olid shokis - sõitsid ratastega ja suur hundikoer kargas lihtsalt lahtisest jalgväravast välja ja kallale. Lapsed EI narrinud koera, koer ründas neid selja tagant.
Noorena oli see kutsikas sõbralik, ma ei saa aru, miks ta ketist lahti oli ja miks jalgvärav lahti oli. Omanik ei teinud välja, ei küsinud lastelt, kas nad vajavad abi, ei ole tulnud ka nüüd uurima, kuidas olukord on. Kui mina kohale jooksin, oli ta muidugi juba kadunud, aga nüüd pole muud kui politseisse. Ja tegemist on muidu nii toreda naabriga. Mul ei ole lihtsalt sõnu.

9

(4 vastuseid, postitatud Muuga)

ma sõidan rattaga, aga na külmaks kisub:)

10

(4 vastuseid, postitatud Muuga)

Ei tea, kas oleks võimalik tellida Muugale mõni asjalik joogatreener käima näiteks 2x nädalas õhtuti? Kas oleks üldse huvilisi trennis käima? Ei tea, kas oleks ruume selleks ka kusagil Muugal? Rendiks mõnes majas vms?
Tahaks end veidi liigutada, aga linna sõita iga kord ei viitsiks. Võiksime midagi kohalikku ellu kutsuda:)
Mis te arvate?

11

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

paneme siis kirja kokku ja viime linna? olen valmis palve kirja panema ja puha, kui saaksime kuidagi mingi allkirjade kogumise korraldada

Ostaksime mingi sümboolse hinna eest laste mängumaja tarbeks.

13

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

palju häid mõtteid on tulnud.

Kardan, et selle petitsioon.ee puhul jäävad vene keelt kõnelevate elanike allkirjad saamata - mulle tundub ikka see vana hea pastakameetod kuskil poenurgal kõige toimivam (lisaks moodsatele võimalustele);)

Aga üldiselt jagan siin arvamust, et kui ei tee midagi, sest kõik on kallis, kas siis on mõtet siin Muugal üleüldse millestki unistada - lasteaiast, huvialaringidest, padjaklubist:)
Ikka edasi tuleb pressida.

Ja kolmeaastast võin ma ju hoida aias kinni, et tänavale ei läheks (ja hoiangi), aga näiteks oma 9-aastasega oleks see liig, mis liig. Temal on juba sõbrad ja soov neil külas käia vms.

14

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Tore, et valdav enamus tunneb ikka samamoodi ja valutab südant. Kas saaksime korraldada digitaalse allkirjade kogumise, Raido äkki teab? Äkki peaks Maxima poe juurde infostendile panema mingi vihiku, kuhu saaks allkirju panna?
Raido, on Sul äkki ideid ja kogemusi, kuidas peaks linnavalitsusele lähenema? Ma oleksin nõus tegelema asjaga küll.

15

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Ma usun, et lastel on siiski lubatud liikuda punktist A punkti B rattaga. Tegemist on ju sisuliselt õuealaga - mis sellest, et see pole "dokumenteeritud". Olen ise ka autojuht ja suudan endale aru anda, et heki tagant võib välja astuda laps. Või täiskasvanu. Või koer.  Isegi, kui kõik keelavad oma lastel edaspidi neil teedel liigelda, siis kooli ja bussipeatusesse lähevad nad ikka jalgsi.

16

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Praegu on meil uued ja ilusad teed - meie tõlviku tänavas sõidavad lapsed nüüd iga päev rulluiskude, ratastega ja tõuksidega.
Samas ei arvesta mõned autojuhid lastega üldse. meil on siin pea igal krundil tihe hekk - piisab, kui laps heki tagant ootamatult  sellele kitsale asfaldile astub...

Mis te arvate, kas oleks mõtet paluda Maardu linnalt, et meie majadevahelistele teedele paigaldataks lamavad politseinikud?

17

(2 vastuseid, postitatud Varia)

omanik leitud

18

(2 vastuseid, postitatud Varia)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= … mp;theater

pilt ka

19

(2 vastuseid, postitatud Varia)

punase kaelarihmaga, v ist alles kutsikas, sõbralik
tõlviku tänavas

püüan siis veidi oma aias kinni hoida, ehk keegi otsib taga!
5282567

20

(17 vastuseid, postitatud Varia)

Kadri - teen ilusat mööblit.
http://www.facebook.com/pages/Vintage-C … 3437744061

21

(17 vastuseid, postitatud Muuga)

No kui tuleb  selline asi, siis meie 5 inimest ka sinna kirja paneme.
Aga see perearstikeskuse loomine on ilmselt jälle see, et sissekirjutatud inimesi piisavalt palju ei ole ja nagu alati iga asjaga - kärss kärnas ja maa külman´d.

Meie pere kasutaks hea meelega kõiki teenuseid alates sissekirjutusest kuni ma-ei-tea-milleni, kui need asutused siia tuleksid, enne ei julge end linna arvelt maha võtta:) Veidi on hirm ka kooli pärast - kas seoses uue korraga enam mingit võimalust ei ole Pirita kooli saada lastel? Teab keegi, kellel lapsed sel sügisel Muugalt Piritale kooli said?

et "ikka juhtub". mida siis sellistega ette võtta? arvestades, et kõik, kes on hulkuvate loomadega hädas, on seda juba aastaid? pakkugu mõni koeraomanik siis ka toimiv lahendus välja, kui ükski pakutuist ei sobi. paraku jääb mulje, et loomaomanikud teevad ainult siis häält, kui kellelgi lõplikult kops üle maksa läheb ja lubab "lemmiktupsununnudega" tegelema hakata.
täna riisusin jälle komposti kokku, mille suur must koer pahupidi pööras. sestap olen kah nördinud ja pahandan foorumis.
äkki tuleks teha kakskeelsed lihtsad teatised ja levitada postkastidesse, et ka muukeelne sektskond saaks aimu, et nende kullakesed põhjustavad teistele mõttetuid lisamuresid.

ma olen ka suur loomaarmastaja ja põhimõtteliselt ei poolda loomade väärkohtlemist, aga kui loomad süstemaatiliselt väärkohtlevad mind ja minu koduaeda ja ka mu lapsi (on ka ründeid) ning peremeestel on täiesti suva, siis ma ei näe samuti muud võimalust, kui need loomad, kellest ei hoolita, likvideerida. kas siis varjupaika või muul moel.
mina annan endale aru, et mina ei saa looma võtta, kui mul pole võimalik teda aias kinni pidada, aga siin paistakse levivat ka arvamus, et